عکس برگردان های لاستیکی مخصوص تسمه پروانه های وی شکل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 


توضیحات:

برچسب  های انتقالی مخصوص تسمه پروانه های وی شکل به ویژه برای این محصولات که با روش های مختلفی پخت می گردند طراحی و تولید گردیده است. فیلم شفاف از جنسی انتخاب شده که در روش ها ی مختلف پخت چروک نشده، ترک برنداشته و پاره نمی شود بلکه بعد از پروسه پخت به راحتی از روی تسمه ها کنده می شود. شکل عرضه برچسب های انتقالی مخصوص تسمه های وی شکل به گونه ای است که چسباندن آن ها بر روی تسمه های خام به زمان کمتری نسبت به دیگر روش ها نیاز دارد.

این برچسب ها بر روی یک لایه فیلم شفاف توسط جوهر قابل انتقال چاپ می گردند و پشت آن ها توسط چسب لاستیکی مخصوص پوشش داده می شود. جوهر و چسب به کار رفته طی فرآیند پخت بر روی تسمه ها منتقل شده و با آن ها پیوند شیمیایی برقرار می کنند و بعد از مرحله پخت فیلم شفاف براحتی از روی تسمه ها کنده می شود. چسب استفاده شده برچسب را طی مراحل پخت د رمحل خود نگه داشته و مانع از جابجایی آن می گردد در نتیجه محصول نهایی زیباتر شده و مقدار خرابی آرم به حداقل می رسد.


موارد استفاده:

شکل عرضه این برچسب ها مخصوص آرم دار نمودن انواع تسمه پروانه های وی شکل طراحی گردیده است و بهترین جایگزین برای شیوه های قبلی می باشد. از این برچسب ها در انواع روش های پخت تسمه های وی شکل مانند(MOULDING- ROTO CURE- STEP CURING- DRUM CURING) می توان استفاده نمود. این برچسب ها بر رویی انواع لاستیک های طبیعی، ای پی دی ام، نیتریل، نئوپرن و ... قابل استفاده میباشند و تنها بر روی لاستیک های سیلیکونی و بیوتیل قابل استفاده نیستند.


نحوه عرضه:

برای تسمه پروانه های وی شکل این برچسب ها به طور کلی به صورت رولی عرضه می گردند البته در صورت سفارش مشتری برای لوله های کوتاه می توان آن را به صورت قطعه ای نیز عرضه نمود. در شکل قطعه ای در اندازه برچسب عرضه شده و در شکل رولی برچسب ها با عرض های 10، 20، 30 تا 100 میلیمتر و طول تا 200 متر بسته به تعداد و نیاز مشتری عرضه می شوند. برچسب ها بر روی فیلم شفاف 35 یا 50 میکرون بر مبنای کاربرد و به صورت تک رنگ یا چند رنگ قابل عرض می باشند.


روش استفاده:

 این برچسب ها مخصوص انواع تسمه پروانه های وی شکل طراحی شده اند. برای استفاده از آن ها در انواع روش های پخت قسمت چسب دار را بر روی تسمه های خام (تسمه های پخت نشده) چسبانده و سپس تسمه ها را تحت فشار در قالب یا اتوکلاو قرار دهید. چسب استفاده شده باعث بهتر چسبیدن برچسب ها بر روی تسمه های خام می گردد. در صورتی که نیاز به چسبندگی بیشتری احساس گردید سطح تسمه ها را به کمک حلال کمی چسبناک نموده و برچسب ها را توسط رولر بر روی ان ها فشار دهید. بعد از آن که پروسه پخت پایان یافت جوهر و چسب به کار رفته بر روی تسمه ها منتقل گردیده و فیلم شفاف براحتی برداشته می شود. سطح صاف فیلم شفاف و براق شدن سطح نوشته ها در محصول نهایی می گردد. نکاتی که باید به آن توجه کرد. این است که اولا سطح چسب دار باید در تماس با تسمه های خام باشد و دوما قبل از اتمام پروسه پخت به هیچ وجه فیلم شفاف را نکنید.


Tire labels-Rubber labels-Transfer for tire-Transfer for rubber-Heat transfer label for tire and rubber-Transfer for rubber hose-Transfer for vbelts

برچسب تاير

برچسب رابر

برچسب هاي حرارتي براي تاير و رابر

عكس برگردان حرارتي براي تسمه پروانه

عكس برگردانهاي حرارتي براي لوله هاي لاستيكي

 

عكس برگردان براي تاير و رابر